Vila Julie

20 41 Exterier
Entry-header image

Pohodlí v Krkonoších

Od nás je všude blízko

POHODLÍ NA VYSOKÉ ÚROVNI

Vítejte v naší vile

Penzion Julie leží ve výhodné poloze na pomyslné křižovatce krkonošských cest, od nás je skutečně všude blízko. Ať od nás vyrazíte na jakoukoliv světovou stranu, vždy objevíte něco zajímavého.

Pro pěší turistiku se nabízí tradiční turistické cíle na Labskou louku na pramen Labe, Mísečky, Labskou Boudu, Zlaté návrší, Maják Járy Cimrmana, západním směrem do Harrachova na Mumlavské vodopády + Obří hrnce, Ručičky, Krakonošovu snídani. Přímo od penzionu můžete nastoupit na Bucharovu cestu, zajímavou trasu spojující Jilemnici a pramen Labe. Recepční vám ochotně poradí a půjčí turistickou mapu Krkonoš. Pokud k nám přijedete autobusem nebo vlakem, dovezeme vás až na výchozí bod vašeho výletu, máme místo až pro sedm osob, po výletě vás zase vyzvedneme a dopravíme do vily.

Cyklisté jsou u nás vítáni, k nabídce ubytování patří i úschovna kol a nabízíme základní pomoc s bicyklem v nesnázích. V recepci vám rádi poradíme nejlepší cyklotrasu a vybavíme vás cyklomapou. Pro cykloturisty funguje v sezóně krkonošský cyklobus, zastávka je jen 100 m od vily. Zde je odkaz na cyklolinku, která vás doveze až na Horní Mísečky. Z Horních Míseček jezdí kyvadlová doprava až na Zlaté návrší.

Vaše jízdní kola vám bezpečně uskladníme a elektrokola vám rádi dobijeme.

Pamatujte, že z cyklovýletu se budete vracet vždycky z kopce dolů.