Vila Julie

20 41 Exterier
Entry-header image

Pohodlí v Krkonoších

Okouzlující stylové ubytování uprostřed Krkonoš, pro ty, kdo milují šarm a kouzlo dob dávno minulých a pohodlí a funkčnost doby současné.

POHODLÍ NA VYSOKÉ ÚROVNI

Vítejte v naší vile

Penzion Vila Julie leží ve výhodné poloze na pomyslné křižovatce krkonošských cest, od nás budete mít skutečně všude blízko. Ať od nás vyrazíte na jakoukoliv světovou stranu, vždy objevíte něco zajímavého.

Vila samotná byla původně sídlo místního průmyslníka Josefa Brůny, osvíceného majitele několika textilních továren.

Tipy na pěší výlety v Krkonoších

Pro pěší turistiku se nabízí tradiční turistické cíle na Labskou louku na pramen Labe, Mísečky, Labskou Boudu, Zlaté návrší, Maják Járy Cimrmana, západním směrem do Harrachova na Mumlavské vodopády a Obří hrnce, Ručičky, Krakonošovu snídani. Přímo od penzionu se můžete připojit na Bucharovu cestu, zajímavou trasu spojující Jilemnici a pramen Labe. Recepční vám ochotně poradí a půjčí turistickou mapu Krkonoš. Rádi vám také půjčíme turistické hole pro nordic walking.

Pokud k nám přijedete autobusem nebo vlakem, dovezeme vás až na výchozí bod vašeho výletu, máme místo až pro sedm osob, po výletě vás zase vyzvedneme a dopravíme do vily.

Výlety na kole v Krkonoších

Cyklisté jsou u nás vždycky vítáni, k nabídce ubytování patří také úschovna kol a nabízíme základní pomoc s bicyklem v nesnázích. V recepci vám rádi poradíme nejlepší cyklotrasu a vybavíme vás cyklomapou. Pro cykloturisty funguje v sezóně krkonošský cyklobus, zastávka je jen 100 m od vily. Zde je odkaz na cyklolinku, která vás doveze až na Horní Mísečky. Z Horních Míseček jezdí kyvadlová doprava až na Zlaté návrší.

Vaše jízdní kola vám bezpečně uskladníme a elektrokola vám rádi dobijeme.

Pamatujte, že z cyklovýletu se budete vracet vždycky z kopce dolů.

Další tipy na výlety a trávení volného času v Krkonoších.