Breakfast Room - Vila Julie – Penzion Krkonoše

Vila Julie

20 45 vilajulie2734 buf. 1
Entry-header image

Breakfast Room

Snídaně se podávají v přízemí penzionu formou bufetu nebo à la carte. Pro větší bezpečí a pohodlí hostů obsluhujeme v období covidových opatření u stolu, hosté se u snídaní nepotkávají.

Pro dobrý start dne nabízíme vydatné snídaně, které se podávají denně od 8 do 10 hodin. Podle přání a potřeb hostů můžeme dobu podávání snídaní přizpůsobit.

20 45 vilajulie11280 scaled

Breakfast menu

K snídani nabízíme velký výběr šunky, salámů  a sýrů, ovoce, zeleninu, jogurty, müsli, marmelády, různé druhy sladkého a slaného pečiva a chleba, doma pečené zákusky, džusy, kávu nejrůznějších druhů, čaj, mléko, teplá jídla. Jsme připraveni podávat  snídaně  pro vegetariány, vegany i celiaky. V létě prostíráme na přání  k snídani venku na zahradě.

20 45 vilajulie11283 scaled

Picknick

Výletníkům nabízíme na výlet piknikový batoh plný dobrot pro dvě nebo čtyři osoby. Cena občerstvení je závislá na vašich preferencích.

Jako příklad lze uvést cenu 800 Kč pro dvě osoby za tento obsah batohu: sendviče Club, sendviče s tuňákem a vejcem, salát Caprese, ovocný salát, sezónní zeleninový salát, olivy, oříšky, ovocný koláč, výběr dezertních sýrů, láhev vody a láhev červeného nebo bílého vína. V chladnějším počasí vám přibalíme termosku s čajem.

K ceně se připočítává vratná kauce za batoh a piknikovou deku ve výši 500 Kč. Piknikový batoh je potřeba objednat den předem.