Pro turisty - Vila Julie

Vila Julie

young couple enjoying mountains landscape sitting hill 1
Entry-header image

Pro turisty

Okolí Vily Julie nabízí mnoho možností, kam vyrazit na výlet. Vybrat si můžete z kratších výletů do okolí Benecka, Horních Míseček, Jilemnice, Vrchlabí nebo o něco dál do krkonošských středisek Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Rokytnice nad Jizerou nebo Harrachov. Například Krkonoše z polské strany jsou neznámé a divoké, stojí rozhodně za návštěvu.

Tipy na pěší výlety v Krkonoších

Pro pěší turistiku se nabízí tradiční turistické cíle na Labskou louku na pramen Labe, Mísečky, Labskou Boudu, Zlaté návrší, Maják Járy Cimrmana, západním směrem do Harrachova na Mumlavské vodopády a Obří hrnce, Ručičky, Krakonošovu snídani. Přímo od penzionu se můžete připojit na Bucharovu cestu, zajímavou trasu spojující Jilemnici a pramen Labe. Recepční vám ochotně poradí a půjčí turistickou mapu Krkonoš. Rádi vám také půjčíme turistické hole pro nordic walking.

Pokud k nám přijedete autobusem nebo vlakem, dovezeme vás až na výchozí bod vašeho výletu, máme místo až pro sedm osob, po výletě vás zase vyzvedneme a dopravíme do vily.

Co navštívit v nejbližším okolí:

Kultura

Zajímavosti, které jinde neuvidíte

Léto

Sportovní vyžití

Krytá sportoviště

Turistika, proto tu jsme

Cyklistika, máme rádi kolo 

Více v sekci Pro cyklisty