Pohodlné postele Archivy - Vila Julie

Vila Julie

Třílůžkové pokoje

Třílůžkové pokoje jsou ideální místo pro tři až čtyři osoby. Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem a toaletními potřebami, psacím stolem, křesly a podnožkou, varnou konvicí s nabídkou čaje a kávy, jednou postelí pro dvě osoby typu king size, jednou postelí pro jednu osobu typu single a na přání také plnohodnotnou hotelovou přistýlkou. V těchto pokojích je možné umístit také dětskou postýlku. Pokoje mají výhled do zahrady. V některých pokojích lze provést úpravu lůžek na tři samostatná lůžka. V pokoji je psací stůl s elektrickou zásuvkou pro pohodlnou práci s laptopem. V pokoji typu suite je kromě malé kuchyňské linky i lednička.

Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou ideální místo pro dvě osoby. Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem a toaletními potřebami, psacím stolem, křeslem a podnožkou, varnou konvicí s nabídkou čaje a kávy, postelí pro dvě osoby typu king.

Pokoje mají výhled do zahrady nebo k horám. Jeden nabízíme v úpravě Twin, s dvěma oddělenými lůžky, jeden pokoj pak v přízemí vily, vhodný pro pobyty s domácími mazlíčky, s přímým vchodem ze zahrady.